Kasulikku

Kasulikku

Mis on Meie kasulikku lehel?!

15.02.2015

Kasulik menüü alla on koondatud valikuliselt vajaminevat informatsiooni, abimaterjale ja nõuandeid, mis võiksid olla kasulikud küttesüsteemi või soojusallika valiku tegemisel, eesmärkide ja nõudmiste püstitamisel, vajaliku teabe kogumisel ja soovitud tulemuse saavutamisel.

Loe edasi
 
Kasulikku

Seadused ja määrused

15.02.2015

Et Teie elu lihtsamaks teha oleme siia menüüsse koondanud linkidena seadused ja määrused, mille kasutamine ning järgimine on kütte osa lahenduste teostamisel kohustuslik ja/või vajalik tulenevalt Eesti Vabariigis kehtivatele nõuetele ning normidele.

Loe edasi
 
Kasulikku

Standardid

15.02.2015

Siin on välja toodud enamlevinud kütte osa hõlmavad EVS - Eesti Vabariigi Standardid, mida kasutatakse ehitusprojekti koostamisel. Standardid on vabatahtlikud dokumendid, mille järgimine ei ole kohustuslik, kuid nende kasutamist näeb ette hea projekteerimistava.

Loe edasi
 
Kasulikku

Terminid ja sümbolid

15.02.2015

Siit leiate terminite ja sümbolite nimetused koos tähiste ja ühikutega, mis käsitlevad kütte osa ning sellega kaasnevat.

Loe edasi
 
Kasulikku

Kütteväärtused ja biokütuste klassid

15.02.2015

Selles rubriigis on välja toodud kütuste tarbimisaine alumised kütteväärtused, vee füüsikalised omadused ning biokütuste spetsifikatsioonid ja klassid.

Loe edasi
 
1 2

Uudised
Meie kontori uus asukoht  Loe edasi

Tavern Peetri Toll uus katlamaja  Loe edasi

Soojust vajavad ka masinad  Loe edasi

Sõlmisime Laagri katlamaja ehitustööde lepingu  Loe edasi

Partnerid
Rapla MetallSW EnergiaAnne VaismaGillesKalvisPST