Uudised

16-04-2017

Soojust vajavad ka masinad

Üha enam puutume kokku tendetsiga, et soojust ei vaja ainult meie-inimesed, vaid ka masinad. Tänapäevases maailmas on tootjatel ja tehastel võetud üleüldiselt üks põhiline suund, panna inimeste eest aina rohkem tööd ära tegema masinatel. Loomulikult ka masinad vajavad vähemal või suuremal määral inimese sekkumist protsessi, kuid masinatootjatel on siiski loodud juba üsna head "ajud", et iseseisvalt toime tulla ja töö ära teha. Ja just need "ajud" vajavad samuti töökindluse tagamiseks soojust. Mitte küll selliselt temperatuuri, kui meie (inimene eeldatavlt vahemikus 21-23 C), kuid midagi siiski (masinate "ajud" ei talu eriti temperatuuri alla +5 C).

Oleme meiegi viimastel aastatel kokku puutunud ettevõtetega, kes on investeerinud masinatesse, mis vajavad seda minimaalsetki soojust, et nende "ajud" saaks võimalikult hästi toimida. Siinkohal oleme meie saanud olla koostöös klientidega abiks oma nõu ja ressursiga, mille tulemusena on masinad saanud töösõbraliku sisekliima.

Näiteks tooks siin esile Nurme Turvas AS ja ASB Greenworld Eesti OÜ tootmised, kes on saanud just meiega koostöös soojuse tootmiseks kütteallika ja selle edastamiseks kütteseadmed "võtmed kätte" lahendusena.

Tagasi

Küsitlus
Kuidas avastasid meid?

Vaata tulemusi
Partnerid
Rapla MetallSW EnergiaAnne VaismaGillesKalvisPST