Uudised

10-11-2015

Pakume kvaliteetseid PST tigutransportööre

Kolmtex OÜ sõlmis koostöölepingu Rootsi ettevõttega Plåt & Spiralteknik i Torsås AB (PST), kes on turuliider tigukonveierite projekteerimise ja tootmise alal. Põhiliseks märksõnaks on neil võllivaba teo spiraali tehnoloogia. Ettevõte tagab kõrgeima kvaliteediga tooted tänu nn. "in house" tegevusele, alates kavandamisest kuni lõpptooteni välja. PST projektijuhtidega tõhus koostöö tagab kliendile alati parima lahenduse.

Meie ettevõtte esimene kokkupuude PST tigukonveieriga oli aastal 2013, kui paigaldasime esimese komplekti Uulu aleviku katlamaja rekonstrueerimise töödel. Tigukonveier on eeltoodud katlamajas paigaldatud biokütuse etteandeks laost katla söötmisteo vahepunkrisse ning biokütuse vastuvõtuks ja mahalaadimiseks hoidlasse. Kütuse mahalaadimise süsteemi tootlikus on 90 m3/h.

Tänaseks on Eestis paigaldatud katlamajades erinevate protsesside (kütuse etteandesüsteemid ja transport hoidlasse, tuha erastus, jms.) tarvis juba enam, kui 10 erinevat PST tigukonveieri komplekti.

Põhiliseks toodanguks on tigukonveierid, sette eraldajad, kruvipressid, labasegajad ja võllivabad teo spiraalid. PST tooteid kasutatakse näiteks boilerjaamades-katlamajades, saeveskites, reovee puhastusjaamades, paberivabrikutes, ümbertöötlemistes jms. Loomulikult kasutusvaldkondi ja kohti on teisigi, vastavalt tootja võimalustele ja kliendi soovidele.

Huvi korral võtke meiega ühendust ja loodame leida Teile sobiva lahenduse. PST spiraalkonveierite tutvustava info vaatamiseks klikka siia ja katlamajade infot vaata siit.

Tagasi

Küsitlus
Kuidas avastasid meid?

Vaata tulemusi
Partnerid
SW EnergiaAnne VaismaGillesKalvisPST