Uudised

28-10-2017

Tavern Peetri Toll uus katlamaja

Tavern Peetri Toll sai Leader projekti raames toetust katlamaja renoveerimiseks. Nüüd on ajaloolises hoones, mis on samuti Paldiski linna turismi- ja kultuurikeskus ja kus toimuvad näitused ning teatrietendused ja palju muid üritusi alati õdus ja komfortne temperatuur.

Enne katlamaja renoveerimist köeti hoonet halupuu katlaga, kuid katlaruumis puhkenud tulekahju tulemusena sai olemasolev seadmestik piisavalt kannatada, et edasine ekspluateerimine sellega ei olnud enam võimalik. Toimekas Taverni pererahvas otsustas katlamaja renoveerimistööd ette võtta ning selle teostamiseks hakkasid nad otsima tööde teostajat. Tellija sooviks oli, et renoveeritav süsteem, millega toota edaspidi hoonele soojust peaks kindlasti olema kaasaegsem, kui eelmine. Selleks osutus arutelude käigus pelletil töötav katlasüsteem. Lisaks eelnevale oli Tellija poolseteks märksõnadeks uue süsteemi ehitamisel maksimaalselt automaatne, kvaliteetne ja kindel, et tagada edaspidi ruumidesse stabiilne soojus. Selle saavutamiseks paigaldasime Austria tootja Gilles katlasüsteemi, mis tagas kõik Tellija soovid ja tingimused.

Siit leiate Taverni kohta rohkem infot ning kindlasti külastage seda kohta, sest pererahvas on loonud seal väga õdusa ja mõnusa koha, kus on nii vaatamist ja infot kohaliku kultuuriloo kohta, kui saate lisaks ka hea kõhutäie ja vajadusel meelelahutust.

Tagasi

Küsitlus
Kuidas avastasid meid?

Vaata tulemusi
Partnerid
Rapla MetallSW EnergiaAnne VaismaGillesKalvisPST